Biochemická a hematologická laboratoř MZ-BIOCHEM je nestátní zdravotnické zařízení, které patří do skupiny laboratoří společnosti Vaše laboratoře s.r.o. Provádíme biochemická, imunochemická a hematologická vyšetření ze vzorků krve, séra, plasmy a moči.

Naše laboratoře jsou akreditované podle ČSN EN ISO 15189:2013.

Poskytujeme služby pro praktické lékaře pro dospělé, praktické lékaře pro děti a dorost a pro ambulantní specialisty ze široké spádové oblasti Uherskohradišťska a Uherskobrodska. V naší laboratoři jsou využívány moderní analytické postupy založené na kolorimetrii, turbidimetrii, elektrochemilumiscenci a dalších technikách, které umožňují velmi sensitivní a rychlé stanovení nejrůznějších analytů z oblastí klinické biochemie, diagnostiky štítné žlázy, tumor markerů a také z oblasti klinické hematologie.

Organizační struktura: Společnost MZ-BIOCHEM s.r.o. patří do skupiny laboratoří společnosti Vaše laboratoře s.r.o. Provozujeme dvě biochemické a hematologické laboratoře:

 • pracoviště: Biochemická laboratoř a odběrová místnost MZ-BIOCHEM v Uherském Hradišti

  Vedoucí laborantka: Ludmila Vaňková
  Provozní doba: po-út, čt-pá 7.00 - 15.00 hod, st 7.00 - 17.00 hod
  Umístění: Laboratoř je umístěna ve druhém patře budovy městské polikliniky sv. Alžběty, Vodní 13. Do areálu polikliniky vstoupíme z prostoru Velehradské třídy (od parkoviště naproti Slováckého divadla). Vstoupíme na malé nádvoří, kde dále postupujeme podle navigačního systému do laboratoře.

 • pracoviště: Biochemická laboratoř MZ-BIOCHEM v Uherském Brodě

  Vedoucí laborantka: Mgr. Jitka Slačálková
  Provozní doba: po-pá 7.00 - 15.00 hod
  Umístění: Laboratoř je umístěna v suterénu budovy Městské nemocnice s poliklinikou na třídě Partyzánů 2174. Cesta do laboratoře začíná hlavním vchodem do budovy polikliniky (od hlavního parkoviště), kde sestoupíme do suterénu, zahneme vlevo a na konci chodby je čekárna, vstup do místnosti příjmu materiálu a služební vchod pro personál.

Biochemická a hematologická laboratoř

Naše možnosti

Poskytujeme služby pro praktické lékaře pro dospělé, praktické lékaře pro děti a dorost a pro ambulantní specialisty ze široké spádové oblasti Uherskohradišťska a Uherskobrodska.

V naší laboratoři jsou využívány moderní analytické postupy založené na kolorimetrii, turbidimetrii, elektrochemilumiscenci a dalších technikách, které umožňují velmi sensitivní a rychlé stanovení nejrůznějších analytů z oblastí klinické biochemie, diagnostiky štítné žlázy, tumor markerů a také z oblasti klinické hematologie.

Cíl stránek

Tyto internetové stránky by Vám měly posloužit jako obecný průvodce našich činností a poskytnout dostatek potřebných informací z preanalytické, analytické i postanalytické fáze, které jsou nutné pro docílení správného výsledku analýzy a jeho vyhodnocení v diagnostickém i léčebném procesu.

Jasné odpovědi na otázky,
které jsou důležitéSpolečnost MZ - BIOCHEM, s.r.o. je součástí skupiny nabízející služby laboratorní medicíny